Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/20/1782
OBOWIĄZKI:

Kontakt z pracownikami pochodzącymi z Europy Wschodniej, sporządzanie umów w języku ukraińskim, rozliczanie czasu pracy, kontakt z biurami rekrutacyjnymi na Ukrainie. Wymiar czasu pracy 154 godz/ miesiąc, wynagrodzenie od 18,30 zł brutto/godz. Praca również w dni wolne. Okres wykonywania pracy 05.01.2021-04.01.2024

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu