Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/20/0822
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań:-wprowadzanie danych do systemów komputerowych-archiwizacja dokumentów-łączenie rozmów telefonicznych-sporządzanie pism urzędowych-zapoznanie się z prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji-prowadzenie dziennika korespondencyjnego i podawczego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie wyższe BHP / Łączność

Miejsce pracy:

Kutno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie