Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Uniejów
Numer: StPr/24/0083
OBOWIĄZKI:
obsługa klientówprowadzenie dokumentacji,obsługa komputera
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Uniejów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

h3

Referent ds. organizacyjno-administracyjnych i archiwum Referat Organizacyjno-Administracyjny

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Warecka 3
Dodane: dzisiaj
Czym będziesz się zajmować: Przyjmowanie i ewidencjonowanie materiałów przeznaczonych do archiwizowania Porządkowanie, zabezpieczanie i udostępnianie zasobów gromadzonych w archiwum Wprowadzanie danych do...

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: wczoraj
- archiwizowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami;- zapoznanie się z przepisami prawa oraz organizacją pracy w zakresie prowadzonych czynności sprawdzających;- zapoznanie się z organizacją pracy...

Lokalizacja: łódzkie/ Dalików
prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
nauka prowadzenia dokumentacji studentów medycyny, pielęgniarstwa, ratownictwa odbywających staże, nauka pomocy w przygotowywaniu umów celem szkolenia rezydentów TCZ, nauka pomocy w nadzorowaniui wysyłanych...