Pracownik biurowy - architekt krajobrazu

Praca: Pracownik biurowy - architekt krajobrazu

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0633
OBOWIĄZKI:

Pomiary u klienta, tworzenie projektów terenów zieleni pod zamówienie klienta. Tworzenie projektów budowy i modernizacji obiektów architektury krajobrazu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu