Pracownik administracyjno-biurowy

Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0253
OBOWIĄZKI:
- obsluga biura,- nadzór nad obiegiem dokumentów,- współpraca ze wszystkimi działami firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE

Wymagania inne:

- doświadczenie mile widziane na podobnym stanowisku,- wymagane orzeczenie o stopniu niepelnosprawności

Miejsce pracy:

Skierniewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach