Portier ( os.niepełnosprawne)

Praca: Portier ( os.niepełnosprawne)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/6257
OBOWIĄZKI:
ochrona mienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

h3

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
Praca z klientem jako kosmetyczka Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: kosmetolog Wymagania inne: wykształcenie min. średnie o kierunku kosmetolog umiejętności techniczne -...
POZNAJ OFERTĘ

Elektromonter instalacji elektrycznych (fp)

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
-naprawa,-serwis,montaż instalacji elektrycznych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne: podstawy elektryki
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz-spawacz

wykonanie i montaż stalowych elementów stolarki/ślusarki budowlanej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Piekarz piecowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Piekarnia Jerzy Gocek z Głowna zatrudni piekarza piecowego, piekarza ciastowego z doświadczeniem oferujemy dobre warunki pracy, miłą atmosfere, wysokie zarobki Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...