Pomocnik w dziale gospodarki mieszkaniowej

Praca: Pomocnik w dziale gospodarki mieszkaniowej

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0157
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac porzadkowych w budynkach i posesjach administracyjnych, zakładach. Transport gruzu, traw, suchych gałęzi, starych mebli z posesji i budynków. Kierowanie pojazdami służbowymi do 3,5 tony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu robót remontowo-budowlanych

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu