Pomocnik stolarza/kierowca samochodu dostawczego

Praca: Pomocnik stolarza/kierowca samochodu dostawczego


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Pomocnik stolarza/kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Stanisławice
Numer: StPr/20/0797
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy produkcji mebli, dowóz mebli do klientów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Stanisławice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

Kierowca/magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: wczoraj
obsługa magazynu tkanin, przyjmowanie i rozlokowywanie dostaw tkanin i materiałów krawieckich w magazynie, transport produktów samochodem typu Van Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: wczoraj
przewóz towarów na terenie Unii Europejskiej, wypełnianie dokumentów przewozowych Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie: zasadnicze...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu ciężarowego

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
wyjazdy tygodniowe Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E (wymagany staż - lata: 1) Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat.b

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
prowadzenie pojazdu do 3,5 tony, nadzór przy załadunku i rozładunku towaru, prawidłowe zabezpieczenie towaru przy załadunkach (palety, biterbox) Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany...
POZNAJ OFERTĘ