Praca: Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Wola Wiązowa
Numer: StPr/20/1373
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy cięciu drewna, pomoc przy rozkroju płyty meblowej, obsługa wielopiły, obsługa piły kapowej, czyszczenie i układanie gotowych elementów na palecie, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Min. 3 miesiące doświadczenia zawodowego związanego z pracą w branży drzewnej lub meblarskiej. Osoba sumienna w wykonywaniu powierzonych zadań, spostrzegawcza, zdyscyplinowana, uczciwa.

Miejsce pracy:

Wola Wiązowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie