Praca: Pomocnik stolarza


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Włodzimierzów
Numer: StPr/24/0948
OBOWIĄZKI:
obróbka drewnaklejenie elementówobsługa maszynobróbka ręcznawłaściwy dobór narzędzi stolarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Włodzimierzów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik / Pracownica działu stolarni

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: dzisiaj
Jakie zadania na Ciebie czekają? profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów w zakresie zamówień materiałów docinanych na wymiar (m.in. wycinanie formatek z materiałów drewnianych przy użyciu piły...
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Blok Dobryszyce
Dodane: wczoraj
według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Blok Dobryszyce
Dodane: wczoraj
według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2024-07-09
Produkcja i montaż mebli. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: doświadczenie zawodowe-mile widziane
POZNAJ OFERTĘ