Praca: Pomocnik rolnika


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomocnik rolnika
Miejsce pracy: Majków-Folwark
Numer: StPr/24/0934
OBOWIĄZKI:
Zbieranie warzyw, usuwanie zbędnych części roślin, sortowanie i przygotowanie do transportu.Praca w godzinach: 07:00 - 17:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Majków-Folwark


Rodzaj umowy:

Umowa o pomocy przy zbiorach


Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

Całoroczny asystent właściciela gospodarstwa rolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sokola Góra
Dodane: 2024-06-22
-Pomoc w gospodarstwie prace związane z zawodem "rolnik upraw mieszanych" bez hodowli zwierząt Wymaga obsługi maszyn rolniczych (podajniki kubełkowe i ślimakowe), utrzymania gospodarstwa, prac polowych (praca...
POZNAJ OFERTĘ

Gospodarz domów

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2024-06-21
Utrzymanie czystości w budynkach mieszkalnych oraz porządku w obrębie tych budyków, dbałość o tereny zielone zasobów RMSM. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: komunikatywność...
POZNAJ OFERTĘ