Praca: Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Leźnica Mała
Numer: StPr/24/0049
OBOWIĄZKI:
1. Dzielenie i formowanie ciasta na różne wyroby.2. Obsługiwanie pod nadzorem maszyn i urządzeń.3. Krojenie pieczywa i pakowanie do transportu.4. Dbanie o porządek i czystość sprzętów, magazynó i hali produkcyjnej.5. Współuczestniczenie w przygotowaniu faz fermentacyjnych ciast.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: sprawność manualna

Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie w piekarni

Miejsce pracy:

Leźnica Mała

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy