Pomocnik operatora maszyn poligraficznych

Praca: Pomocnik operatora maszyn poligraficznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1269
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy obsłudze maszyn drukujących Heidelberg- przygotowanie niezbędnych materiałów potrzebnych do procesu drukowania- prace pomocnicze na liniach produkcyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn drukujących Heidelberg SM 74-2-P , SM 74-2-P-H

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 32 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi