Pomocnik montera sieci wodnych i kanalizacyjnych

Praca: Pomocnik montera sieci wodnych i kanalizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/1005
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy budowie sieci kanalizacji sanitarnych deszczowych, wodociągów na prowadzonych budowach na terenie całego kraju. Inwestycje prowadzone na drogach. Pomoc przy przygotowaniu terenu pod budowę, np. odwodnienie terenu, zdjęcie kostki i nawierzchni drogi, usunięcie pozostałości po wykonywanych pracach, zabezpieczenie wykopów szalunkami, zabezpieczenie terenu od strony BHP (barierki, znaki ostrzegawcze, taśma), pomoc przy wkładaniu i łączeniu przewodów, czyszczenie wybudowanych studni kanalizacyjnych i całych sieci, zagęszczanie gruntu wokół ułożonych rur.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

minimum 6 miesięcy doświadczenia

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim