Pomocnik montera instalacji wentylacyjnych

Praca: Pomocnik montera instalacji wentylacyjnych


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pomocnik montera instalacji wentylacyjnych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/0891
OBOWIĄZKI:
HVAC - pomoc w montażu systemów wentylacyjnych i klimatyzacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Monter instalacji fotowoltaicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
montowanie paneli, przygotowywanie paneli, przewóz narzędzi i materiałów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ

Monter stolarki

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie i zabezpieczanie okien, drzwi i bram, montaż okien, drzwi i bram, magazynowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane prawo jazdy kat.B
POZNAJ OFERTĘ

Monter pieców

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Dmenin
Dodane: wczoraj
montaż pieców elektrycznych Wymagania konieczne: Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Monter mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- montowanie mebli na stanowiskach stacjonarnych: wbijanie kołków w otwory, skręcanie śrubami poszczególnych elementów mebli, mocowanie okuć- obsługa mechanicznych przyrządów montażowych i przyrządów o...
POZNAJ OFERTĘ