Praca: Pomocnik mechanika

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pomocnik mechanika
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0519
OBOWIĄZKI:

Drobne naprawy mechaniczne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

h3

Mechanik Serwisu / Młodszy Mechanik Serwisu

Interhandler Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn budowlanych i rolniczych w serwisie firmowym oraz u klienta Wymagania: wykształcenie lub doświadczenie w pracy mechanika samochodowego lub...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik samochodów osobowych

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2022-11-25
wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: zdolności manualne Uprawnienia: Chęci do pracy
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik mobilny wózków widłowych

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Złoczew
Obszar pracy 60-80km Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia) Umowę o pracę Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu na i ze szkoleń pokrywa...

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń