Pomocnik lakiernika / lakiernik samochodowy

Praca: Pomocnik lakiernika / lakiernik samochodowy

Ogłoszenie numer: 7694919, z dnia 2022-11-21

QM Garage to zespół ludzi dla których motoryzacja jest pasją, naszą misją jest dostarczanie Klientom usługi najwyższej jakości i na to stawiamy szczególny nacisk. Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji chcesz pracować przy ciekawych nietuzinkowych samochodach, stawiasz na jakość i dbałość o szczegóły to jesteśmy miejscem pracy dla Ciebie. W naszej firmie będziesz mógł połączyć pasje z pracą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku   facebook.com/serwisblacharskolakierniczy/

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Czyszczenie, gruntowanie i przygotowywanie elementów pojazdów i karoserii do lakierowania,
  • Szlifowanie, polerowanie, szpachlowanie,
  • Usuwanie korozji z powierzchni do malowania, oklejanie,
  • Lakierowanie elementów metodą natryskową,
  • Demontaż i montaż części przed i po lakierowaniu,
  • Polerowanie i korekty lakieru
  • Końcowa kontrola po lakierowaniu.

Wymagania

  • Podstawowej wiedzy z technologii przygotowania elementów do lakierowania,
  • Umiejętności polerowania pojazdów,
  • Umiejętności pracy w grupie,
  • Mile widziane doświadczenie w branży i  przy pracach przygotowawczych do lakierowania, tj. szlifowanie i szpachlowanie, usuwanie korozji, oklejanie, umiejętność posługiwania się pistoletem lakierniczym,
  • Systematyczności, rzetelności i dokładności,
  • Kreatywności i samodzielności,
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

Oferujemy

  • Dobre warunki pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę z doświadczonym zespołem,
  • Udział przy realizacji ciekawych i nietruzinkowych projektów ekskluzywnych i żadkich samochodów (specjalizujemy się w marce Porsche).
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie w oparciu o system motywacyjny, indywidualną stawkę uzależnioną od umiejętności i zaangarzowania.
  • Pracę na dobrej jakości narzędziach i materiałach