Praca: Pomocnik instalatora

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pomocnik instalatora
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0517
OBOWIĄZKI:

Instalacja przewodów kablowych. Montaż urządzeń alarmowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

h3

Instalator systemów gps

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2022-11-30
montaż,serwis i demontaż terminaliGRPS w pojazdach osobowych, ciężarowych,dodtawczych oraz w maszynach Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik ochrony-instalator systemów bezpieczeństwa

Młodzieżowe Centrum Kariery Rawa Mazowiecka

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2022-11-25
Wykonywanie instalacji kablowych Montaż urządzeń alarmowych konfiguracja systemów

Dodane: 2022-11-22
Wykonywanie instalacji kablowychMontaż urządzeń alarmowychkonfiguracja systemów

Dodane: 2022-11-21