Praca: Pomocnik elektromontera


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Płyćwia
Numer: StPr/23/0550
OBOWIĄZKI:
POMOC PRZY MONTAŻU OBWODÓW WTÓRNYCH NA ROZDZIELNIACH WN
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe


Wymagania inne:

DOSWIADCZENIE ZAWODOWE- MILE WIDZIANEMOŻLIWOŚĆ PODNIESIENIA KWALIFIKACJI W FIRMIE

Miejsce pracy:

Płyćwia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

Pomocnik Elektromontera

ELSERWIS SP. Z O.O.

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
Dodane: 2024-02-05
Zakres obowiązków: instalacje elektryczne, elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe), automatyka przemysłowa (również pneumatyka), systemy niskoprądowe (KD, SSWiN, CCTV, SAP, itd..), teleinformatyka...
POZNAJ OFERTĘ

Elektromonter

ELSERWIS SP. Z O.O.

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
Dodane: 2024-02-02
Zakres obowiązków: instalacje elektryczne, elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe), automatyka przemysłowa (również pneumatyka), systemy niskoprądowe (KD, SSWiN, CCTV, SAP, itd..), teleinformatyka...
POZNAJ OFERTĘ