Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Praca: Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Zaborów Pierwszy
Numer: StPr/20/1113
OBOWIĄZKI:
proste prace produkcyjne polegające na przygotowywaniu poprzez szlifowanie, gradowanie wyrobów gotowych do lakierowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

zdolności manualne,sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Zaborów Pierwszy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim