Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

Praca: Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt


Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt
Miejsce pracy: Koluszki
Numer: StPr/20/1283
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy załadunku drobiu, praca przy hodowli zwierząt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Koluszki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód



Zobacz podobne oferty

Operator myjni

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: dzisiaj
mycie, odkurzanie, czyszczenie najdrobniejszych szczegółów i powierzchni pojazdów; dostosowywanie formy mycia do aktualnego stanu pojazdu oraz oczekiwań klienta; obsługiwanie maszyn myjących HDS 10/20 - 4M (200bar,...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik prac dorywczych

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Gałków Mały
Dodane: dzisiaj
Prace proste ( rozładowywanie towaru, przenoszenie i przemieszczanie towarów, surowców, pomoc przy pakowaniu, prace porządkowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: doświadczenie na w/w...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik przygotowujący drewno

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Godynice
Dodane: wczoraj
Praca przy produkcji palet, sortowanie palet. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Bedoń Przykościelny
Dodane: wczoraj
- praca fizyczna;- praca przy rozbiórkach;- pracownik rozbiórki budowli;- praca w godz. 8-16; Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: obsługa kosy spalinowej
POZNAJ OFERTĘ