Pomocniczy robotnik przemysłowy

Praca: Pomocniczy robotnik przemysłowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Miejsce pracy: Gruszczyce
Numer: StPr/22/1172
OBOWIĄZKI:
PROSTE PRACE PRODUKCYJNE, PRZENOSZENIE SUROWCÓW, PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁÓW DO PRODUKCJI, RĘCZNE SORTOWANIE PRODUKTÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

Dyspozycyjność – pożądana, doświadczenie zawodowe – mile widziane, inne – chęci do pracy

Miejsce pracy:

Gruszczyce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu