Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Czechy
Numer: StPr/22/0520
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Czechy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

h3

Robotnik terenów zielonych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2022-12-02
prace agrotechniczne i pielęgnacyjne na skwerach i w parkach związane z sadzeniem drzew i krzewów, roślin jednorocznych; porządkowanie terenów wokół budynków użyteczności publicznej Wymagania konieczne:...

Lokalizacja: łódzkie/ Czechy
Dodane: 2022-11-30
wg programu stażu, FP Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Lokalizacja: łódzkie/ Wiewiórczyn
Dodane: 2022-11-27
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Ogrodnik - brygadzista

Lokalizacja: łódzkie/ Szczawin
Dodane: 2022-11-24
Prace ogrodnicze, ciecie roślin, sadzenie, koszenie, prace przy konserwacji zieleni, prace przy sprzątaniu terenów zewnętrznych. Nadzór nad brygadą, organizacja pracy, zaopatrzenie brygady w niezbędne materiały i...