Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Praca: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/22/0105
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu, Fundusz Pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

h3

Ogrodnik szkółkarz

Lokalizacja: łódzkie/ Czestków B
Dodane: wczoraj
wg programu stażu w ramach RPO WŁ (dla osób powyżej 29 roku życia) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Lokalizacja: łódzkie/ Tuszyn
Dodane: 2022-05-24
Przygotowanie gruntu, praca traktorem, koszenie trawy, zagospodarowywanie terenów zieleni, zakładanie trawników Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Dodane: 2022-05-23
prace pielęgnacyjne przy zieleni (koszenie, grabienie, sadzenie, pielenie, zakładanie trawników, przycinanie krzewów). Praca na terenie Bełchatowa. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2022-05-18
- pielęgnacja terenów zielonych wokół szkoły,- wykonywanie prac pomocniczych przy wysiewie trawników oraz nasadzeniach,- stosowanie zabiegów chroniących rośliny,- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych...