Pomocniczy robotnik budowlany

Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Smardzewice
Numer: StPr/21/1331
OBOWIĄZKI:
noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań, mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów takich jak beton i gips oraz zaprawa murarska, kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych, ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym usuwanie gruzu oraz oczyszczanie starych cegieł, posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp., przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: ZDOLNOŚĆ DO PRACY NA WYSOKOŚCI
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

gotowość do pracy w delegacji,gotowość do ciężkiej pracy,mile widziane 2 miesiące doświadczenia na stanowisku pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce pracy:

Smardzewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim