Pomocniczy robotnik budowlany

Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/22/3260
OBOWIĄZKI:
Budowa domów, obiektów wielorodzinnych, remonty starych kamienic (rewitalizacja, termomodernizacja).Miejsce pracy: 93-438 Łódź, ul. Cienista 10 m 2, zgodnie ze zleceniami - teren miasta Łodzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

staż pracy: do 1 roku

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi