Pomocniczy pracownik konserwacji terenów zieleni

Praca: Pomocniczy pracownik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Miejsce pracy: Krzesinówek
Numer: StPr/23/1014
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie gleby oraz terenu,zakładanie trawników,odtwarzanie terenów zielonych po pracach ziemnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzesinówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zobacz podobne oferty

h3

Ogrodnik terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Smolice (pow. zgierski, gm. Stryków), Smolice
Dodane: 2024-02-19
Przygotować je terenu pod nasadzenia, nasadzenia roślin ozdobnych, pielęgnacja roślin ozdobnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy pracownik szkółkarstwa

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Konstantynów Łódzki
Dodane: 2024-02-13
podstawowe prace przy uprwie i pielęgnacji roślin, przygotowywanie roślin do sprzedaży, załadunek, rozładunek, prace konserwacyjno-naprawcze obiektów i urządzeń, dźwiganie do 30 kg.Umowa o pracę na okres...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik w ogrodnictwie

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Kisiele
Dodane: 2024-02-07
Praca fizyczna przy produkcji rozsad warzyw, wykonywanie prac porządkowych, mycie i czyszczenie obiektów szklarniowych, realizowanie poleceń przełożonych, dbałość o powierzony towar i mienie firmy.Praca w...

Lokalizacja: łódzkie/ Krzesinówek
Dodane: 2024-02-06
Przygotowanie gleby oraz terenu,zakładanie trawników,odtwarzanie terenów zielonych po pracach ziemnych. Wymagania inne: