Praca: Pomoc kuchenna/kelnerka


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomoc kuchenna/kelnerka
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0246
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie potraw dla klienta,2. Obsługa klienta,3. Prace porządkowe,4. Wydawanie posiłków na zewnątrz,5. Inne prace zlecone przez pracodawce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2021-04-08
staż ze środków unijnych RPO dla osób powyżej 30-go roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2021-04-08
Przygotowanie składników pizzy (w tym ciasta do pizzy), obsługa pieca do pizzy.Umowa zlecenie na okres 3 lat w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku bądź też od środy do niedzieli, w godzinach 10:00 -...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2021-04-07
- pomoc w przygotowywaniu obiadów- obsługa wypiekarki do naleśnikow La Monferrina typ C1 oraz patelni gazowej EGAZ PE-1,- obsługa pieca konwekcyjno-parowego Rational Combi Master Plus 16E, thermomixa TM5, miksera...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2021-04-07
1. Pomoc w przygotowaniu posiłków,2. Wydawanie przygotowanych posiłków,3. Pomoc w przygotowaniu imprez okolicznościowych,4. Utrzymanie czystości i porzodku na stanowisku. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ