Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3989
OBOWIĄZKI:
- pomoc w gotowaniu i podawaniu- umowa o pracę na okres 9 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Zobacz podobne oferty

Handlowiec rpo vi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
zakup towarówwprowadzanie towarów do magazynuprowadzenie sprzedażywysyłka zamówionych towarówprzygotowanie ofert sprzedażyrozwożenie towarów do Klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...
POZNAJ OFERTĘ

Programista wzorów hafciarskich do przyuczenia (fp)

-tworzenie programów hafciarskich,-wgrywanie wzorów do komputera,-drukowanie specyfikacji wzorów,-skanowanie grafiki,-również do przyuczenia, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Utrzymanie czystości

utrzymanie czystości biura Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Księgowy/a

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
kontakt z klientem, przyjmowanie dokumentów, prowadzenie ksiąg podatkowych, sporządzanie deklaracji JPK Wymagania konieczne: Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne...