Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/22/0642
OBOWIĄZKI:
Doraźna pomoc szefowi kuchni, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, pomoc w przygotowaniu składników do potraw(obieranie, krojenie siekanie, szatkowanie) pomoc szefowi kuchni w porozumiewaniu się z klientami, pomoc w wydawaniu posiłków[Praca na czas określony] : 09.12.2022-13.12.2024Godziny pracy: 09.00-17:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość kuchni bliskiego i dalekiego wschodu[Inne] : umiejętności przygotowania kuchni bliskiego i dalekiego wschodu, umiejętność obróbki termicznej mięsa w tym flambirowanie mięsa.

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu