Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Strobów
Numer: StPr/22/0273
OBOWIĄZKI:

OBSŁUGA PIECA GAZOWEGO, PROSTE PRACE KUCHENNE

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Strobów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2022-11-25
Doraźna pomoc szefowi kuchni, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, pomoc w przygotowaniu składników do potraw(obieranie, krojenie siekanie, szatkowanie) pomoc...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Poddębice
Dodane: 2022-11-24
pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2022-11-24
estetyczne wydawanie posiłków zmywanie i wyparzanie naczyń systematyczne utrzymywanie czystości w kuchni zgłaszanie przełożonemu usterek Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: średnie...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-11-23
praca przy produkcji ciast i wyrobów garmażeryjnych, gotowanie pod nadzorem zup, pakowanie i pasteryzowanie wyrobów gotowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: do...
POZNAJ OFERTĘ