Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Szadek
Numer: StPr/22/0440
OBOWIĄZKI:

obróbka warzyw i mięs do przygotowania dań, pakowanie dań gotowych na wynos, pomoc kucharce w przygotowaniu posiłków, utrzymanie czystości naczyń, narzędzi i sprzętu oraz stanowiska pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

- do przyuczenia - mile widziane wyksz. gastronomiczne - dobra kondycja psychofizyczna - godz. pracy 7.00 - 15.00; 9.00 - 17.00

Miejsce pracy:

Szadek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli