Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/22/0621
OBOWIĄZKI:
- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- ZAPOZNANIE Z REGULAMINEM PRACY,- INSTRUKTAŻ STANOWISKOWY,- PRZYGOTOWANIE PRODUKTÓW DO POTRAW,- PRZYGOTOWANIE POSIŁKÓW,- UTRZYMYWANIE PORZĄDKU NA STANOWISKU PRACY.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach



Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Grabów
Dodane: 2022-08-11
1. Obróbka mięs, pomoc w przygotowywaniu dań,2. Obieranie warzyw,3. Panierowanie mięs,4. Inne czynności zlecone przez opiekuna stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Strobów
Dodane: 2022-08-11
OBSŁUGA PIECA GAZOWEGO, PROSTE PRACE KUCHENNE Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2022-08-10
Pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2022-08-10
praca na kuchni, krojenie półproduktów, gotowanie, sprzątanie stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: gotowość do wyrobienia książeczki do celów...
POZNAJ OFERTĘ