Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/22/0350
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowaniu posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

h3

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: dzisiaj
Pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
praca na kuchni, krojenie półproduktów, gotowanie, sprzątanie stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: gotowość do wyrobienia książeczki do celów...

przygotowywanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna/kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2022-08-08
1. Obróbka wstępna warzyw, owoców, innych surowców do sporządzania posiłków,2. Porcjowanie,3. Asystowanie kucharzom w jego pracy,4. Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy,5. Pomoc na zmywaku....