Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wojszyce
Numer: StPr/22/0539
OBOWIĄZKI:
Zakres wykonywanych zadań :- pomoc w przygotowywaniu posiłków,- dbanie o czystość i porządek w pomieszczeniach kuchennych,- obsługa urządzeń do przygotowywania posiłków,- pomoc w przygotowywaniu śniadań, obiadów, kolacji. Staż EFS RPO VI osoby bezrobotne po 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Wojszyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie