Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/22/0354
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowanie półproduktów do pizzy, 2. Prace porządkowe na kuchni, 3. Obsługa klienta, 4. Inne prace porządkowe zlecone przez pracodawcę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Bogusławki Małe
Dodane: wczoraj
Prace pomocnicze przy przygotowaniu posiłków.Przygotowanie stanowiska pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Ujazd
Dodane: 2022-05-25
pomoc w przygotowywaniu posiłków, prace porzadkowe w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Łochyńsko
Dodane: 2022-05-25
Pomoc w przygotowywaniu posiłków; pomoc przy pobieraniu prób żywnościowych. Wymagania inne: Umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna.
POZNAJ OFERTĘ

Wydawca posiłków / bufetowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2022-05-25
Obsługa klienta. Utrzymanie czystości w punkcie gastronomicznym. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ