Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Prusak
Numer: StPr/22/0143
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie porządku, przygotowanie warzyw i owoców, gastronomiczny rozbiór mięsa, wykonywanie różnego rodzaju potraw, przygotowanie i dekorowanie wyrobów kuchennych
Miejsce pracy:

Prusak

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna/kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: dzisiaj
1. Obróbka wstępna warzyw, owoców, innych surowców do sporządzania posiłków, 2. Porcjowanie, 3. Asystowanie kucharzom w jego pracy, 4. Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy, 5. Pomoc na zmywaku....

1. Pomoc w przygotowywaniu posiłków, 2. Obsługa kasy fiskalnej, 3. Praca w zespole, 4. Dbanie o porządek na stanowisku pracy, 5. Obsługa urządzeń elektrycznych, mechanicznych, gazowych, 6. Obsługa imprez...

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Szczawin Duży
Dodane: wczoraj
przetwórstwo spożywcze-prodykcja krokietów i sajgonek Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Zdolności manualne, księżeczka zdrowia (istnieje możliwość wyrobienia)

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Niwna
Obieranie i krojenie warzyw, owoców. Zmywanie naczyń. Przygotowywanie posiłków.