Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/21/0353
OBOWIĄZKI:
1. Pomoc w przygotowywaniu posiłków.2. Dbanie o miejsce pracy - czystość.3. Praca w zespole.4. Obsługa urządzeń gazowo - mechanicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie lub szkoła gastronomiczna

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: dzisiaj
czynności pomocnicze, obróbka wstepna produktów, wydawanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Kolonia Zawada
Dodane: dzisiaj
utrzymanie porządku, zmywanie naczyń przy użyciu zmywarki/wyparzarki, czyszczenie sprzętów; przygotowywanie warzyw i owoców przy użyciu odpowiednich urządzeń gastronomicznych takich jak szatkownica do warzyw;...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Brzustów
Dodane: dzisiaj
utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu. Obieranie i krojenie owoców i warzyw, wykonywanie potraw zgodnie z zaleceniami kucharki, gastronomiczny rozbiór miesa Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
Doraźna pomoc szefowi kuchni, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, pomoc w przygotowaniu składników do potraw(obieranie, krojenie siekanie, szatkowanie) pomoc...
POZNAJ OFERTĘ