Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Grabów
Numer: StPr/21/0456
OBOWIĄZKI:
1. Obieranie warzyw,2. Obróbka mięs,3. Przygotowywanie dań i ich wydawanie,4. Porządkowanie kuchni i swojego stanowiska pracy,5. Mycie nczyń, obsługa wypażarki,6. Inne czynności zlecone przez opiekuna stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Grabów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
1. Pomoc w przygotowywaniu posiłków.2. Dbanie o miejsce pracy - czystość.3. Praca w zespole.4. Obsługa urządzeń gazowo - mechanicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Gastronomii (Pomoc Kuchenna / Bufetowa / Bufetowy)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Oferujemy: Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00; 11.00 - 19.00 Posiłki pracownicze w trakcie zmiany Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! (po okresie próbnym) TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
Dodane: 2021-09-24
Obieranie warzyw, pomoc w przygotowaniu potraw Wymagania konieczne: Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pawlikowice
Dodane: 2021-09-21
Przygotowywanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnie, obieranie, szatkowanie i siekaniewarzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza...
POZNAJ OFERTĘ