Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/3222
OBOWIĄZKI:

przygotowanie półproduktów w ilości zapewniającej ciągłość pracy restauracji pizzerii umowa zlecenie na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna / Stewarding

CFI Hotels Group

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-06-15
Ze względu na charakter pracy, p oszukujemy osób lubiących pracę w kuchni, których głównym obowiązkiem będzie: przygotowywanie półproduktów, zgodnie z istniejącymi, sprawdzonymi recepturami mycie, obieranie i...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-06-14
prowadzenie obróbki wstępnej surowców, zabezpieczenie surowców przed zespsuciem, utrzymanie porządku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2021-06-14
obróbka warzyw i owoców, przygotowanie od surowca do produktu, sporządzanie surówek i dań mącznych, dbałość i higiena na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Uprawnienia: doświadczenie w pracy w kuchni...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2021-06-13
1. Pomoc w przygotowywaniu posiłków.2. Dbanie o miejsce pracy - czystość.3. Praca w zespole.4. Obsługa urządzeń gazowo - mechanicznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile...
POZNAJ OFERTĘ