Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Miłosna
Numer: StPr/21/0223
OBOWIĄZKI:
obieranie warzyw, wydawanie posiłków, przygotowanie półproduktów do wydawania posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Miłosna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie



Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Miłosna
Dodane: wczoraj
obieranie warzyw, wydawanie posiłków, przygotowanie półproduktów do wydawania posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2021-05-14
Wykonywanie różnych czynności związanych z przygotowaniem i wstepną obróbką artykułów spożywczych, utrzymanie czystości naczyń, wydawanie potraw. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: 2021-05-14
Pomoc w kuchni, obieranie owoców, warzyw, zmywanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2021-05-14
Praca na stanowisku pomoc kuchenna. Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ