Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/21/0261
OBOWIĄZKI:
POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU FARSZY DO WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH, MYCIE NACZYŃ PO SKOŃCZONEJ PRODUKCJI, MYCIE LODÓWEK, CHŁODNI, PODŁÓG I ŚCIAN NA TERENIE ZAKŁADU. PRACA PRZY WYTWARZANIU PIEROGÓW I ICH KONFEKCJONOWANIU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : BADANIA/KSIĄŻECZKA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA

Miejsce pracy:

Głowno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu