Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/21/0078
OBOWIĄZKI:
Program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż-Algorytm

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
1. Pomoc w przygotowaniu posiłków, 2. Wydawanie przygotowanych posiłków, 3. Pomoc w przygotowaniu imprez okolicznościowych, 4. Utrzymanie czystości i porzodku na stanowisku. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Wąwał
przygotowywanie gotowych posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Lokalizacja: łódzkie/ Spała
prace pomocnicze w kuchni, zmywanie, utrzymanie porządku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wymagania inne: mile widziane 2...

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-03-05
- przygotowanie produktów do dan kuchni orientalnej za pomocą wskazanych urządzeń - dbanie o czystość w kuchni- umowa zlecenia na okres 2 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne:...