Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łochyńsko
Numer: StPr/21/0213
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowywaniu posiłków; pomoc przy pobieraniu prób żywnościowych; pomoc przy prowadzeniu niezbędnej dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole, sprawność fizyczna.

Miejsce pracy:

Łochyńsko


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-03-05
- przygotowanie produktów do dan kuchni orientalnej za pomocą wskazanych urządzeń - dbanie o czystość w kuchni- umowa zlecenia na okres 2 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2021-03-05
- pomoc w przygotowywaniu obiadów - obsługa wypiekarki do naleśnikow La Monferrina typ C1 oraz patelni gazowej EGAZ PE-1, - obsługa pieca konwekcyjno-parowego Rational Combi Master Plus 16E, thermomixa TM5, miksera...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Wieruszów
Dodane: 2021-03-05
wstępna obróbka produktów przenaczonych do przygotowanych na posiłków
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Biała Rawska
Dodane: 2021-03-05
pomoc w przygotowywaniu posiłków, pomoc w wydawaniu posiłków Wymagania konieczne: Uprawnienia: -Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
POZNAJ OFERTĘ