Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/5794
OBOWIĄZKI:
- pomoc w przygotowaniu posiłków- zmywanie naczyń- sprzątanie- pomoc głównemu kucharzowi- umowa zlecenia na okres 2 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca-serwisant sprzetu ogrodniczego

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: wczoraj
OBSŁUGA KLIENTAOBSŁUGA KOMPUTERANAPRAWA SPRZĘTU OGRODNICZEGO Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie na stanowisku serwisanta sprzętu ogrodniczego
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
kontakt z kierowcami, ustalanie ich tras przejazdu, pilnowanie ważnosci dokumentów, współpraca z działem kadrowo-płacowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Wola Pękoszewska
Dodane: wczoraj
ZAŁADUNEK DO MIESZALNIKÓW, KONFEKCJONOWANIE, OBSŁUGA MAGAZYNU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca w stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Kalinowa
Dodane: wczoraj
Sprzedaż produktów na stacji paliw Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca w stacji paliw Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie...
POZNAJ OFERTĘ