Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Głowno
Numer: StPr/20/1576
OBOWIĄZKI:
obsługa pieca konwekcyjno-parowego w celu przgotowania posiłków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Głowno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2020-11-24
przygotowywanie i obróbka posiłków na wynos i na miejscu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: umiejętności gastronomiczne
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-11-24
- utrzymywanie porządku- zmywanie naczyń- czyszczenie sprzętów- przygotowanie warzyw i owoców - obieranie, krojenie- wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2020-11-24
- utrzymywanie czystości w kuchni/ zmywanie naczyń- pomoc kucharzom w przyrządzaniu dań kuchni tureckiej- znajomość przypraw kuchni orientalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe,...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2020-11-21
nauka przygotowywania posiłków wydawania posiłków, obsługa kotłów parowych, patelni elektrycznych, obieraczki do warzyw i zmywarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ