Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Spała
Numer: StPr/20/0950
OBOWIĄZKI:
prace pomocnicze w kuchni, zmywanie, utrzymywanie porządku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenia w zawodzie pomoc kuchenna

Miejsce pracy:

Spała


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim



Zobacz podobne oferty

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2020-10-13
przygotowywanie i obróbka posiłków na wynos i na miejscu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: umiejętności gastronomiczne
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2020-10-08
utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców, pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom, czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: 2020-10-07
obsługa pieca konwekcyjno-parowego w celu przgotowania posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: możliwość przyuczenia
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Blok Dobryszyce
Dodane: 2020-09-28
wg wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: ! książeczka zdrowia do celów...
POZNAJ OFERTĘ