Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0297
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu (FP)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

umiejętność gotowania, czystośc, estetyka, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, kultura osobista

Miejsce pracy:

Łask


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku



Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Dębowa Góra
Dodane: 2024-07-11
-PRZYGOTOWYWANIE DAŃ,- SPRZĄTANIE SAL PO POSIŁKU,- POMOC W KUCHNI Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Warta
Dodane: 2024-07-11
Wykonywanie prostych prac zwiazanych z przygotowywaniem posiłków tj.: obieranie warzyw, owoców, mięs, ryb itp.Pod nadzorem kucharza przygotowywanie posiłków.Dekorowanie półmisków.Pomoc przy wydawaniu...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Warta
Dodane: 2024-07-11
Obróbka warzyw, owoców, mięs, ryb, produktów niezbędnych do przygotowywania posiłków, dań, deserów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2024-07-11
Przygotowanie potraw kuchni orientalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ KUCHNI ORIENTALNEJ Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ