Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0376
OBOWIĄZKI:
Pomoc w wydawaniu dań oraz w przygotowaniu posiłków,sprzątanie stanowiska pracy,pomoc w gotowaniu kucharzowi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie



Zobacz podobne oferty

h3

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- pomoc kuchenna- zmywanie naczyń- przewidywany okres zatrudnienia: rok Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Głowno
Dodane: wczoraj
- przygotowywanie składników potraw na polecenie kucharza, mi. in. szatkowanie warzyw, krojenie mięsa,- utrzymanie czystości w kuchni i na zapleczu,- praca pod kierownictwem szefa kuchni indyjskiej,- przestrzeganie...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-28
- pomoc w przygotowywaniu potraw według oryginalnych receptur kuchni orientalnej- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2024-05-28
1. Obsługa kasy fiskalnej.2. Komponowanie zamówień klienta.3. Wydawanie zamówień. 4. Dowóz zamówień do klienta.5. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
POZNAJ OFERTĘ