Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/0371
OBOWIĄZKI:
obróbka wstępna surowców (ręczna oraz mechaniczna)przygotowywanie surówekpieczenie ciastprzygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi Szefa kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywność

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim



Zobacz podobne oferty

h3

Pomocnik kucharza kuchni indyjskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2024-04-15
Pomoc w przyrządzaniu dań kuchni indyjskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność przyrządzania dań kuchni indyjskiej
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Lokalizacja: łódzkie/ Uniejów
Dodane: 2024-04-15
przygotowywanie posiłków, wydawanie potraw, utrzymywanie porządku, dobieranie surówek, dekorowanie potraw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Gorzkowice
Dodane: 2024-04-11
przygotowanie potraw, deserów, ciastwykańczanie, porcjowanie i dekoracja potrawwydawanie potrawbieżąca konserwacja urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik kucharza kuchni indyjskiej

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-10
- pomoc w przyrządzaniu dań kuchni indyjskiej- praca jednozmianowa- umowa zlecenie na okres 1 roku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność przyrządzania dań kuchni indyjskiej
POZNAJ OFERTĘ